Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme - Bota Sot
Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme

Boksi

Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 19:43
Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme

Shpëtim Bajoku pësoi humbje, por tregoi se ka të ardhme. Bajoku u mposht në rrethin e parë të garave të boksit në Lojërat Evropiane Minsk 2019.

Boksieri ynë u mund nga izraeliti Ahmad Shtiwi, me rezultat 4:1 pas vendimit të gjyqtarëve.

Bajoku tregoi se ka të ardhme, dhe në bazë të paraqitjes nuk do të ishte befasi nëse do të fitonte, për çka vendimi i gjyqtarëve dëshpëroi kampin e garuesit tonë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...