Daut Haradinaj: Petritit i ka ra hise që edhe për mua ta tregojë vetën, ta mposht djalin e Arkanit - Bota Sot
Daut Haradinaj: Petritit i ka ra hise që edhe për mua ta tregojë vetën, ta mposht djalin e Arkanit

Boksi

Daut Haradinaj: Petritit i ka ra hise që edhe për mua ta tregojë vetën, ta mposht djalin e Arkanit

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 19:52
Daut Haradinaj dhe Petrit Mazrekaj

Petrit Mazrekaj, boksieri nga Deçani, më 31 gusht do të përballet me djalin e kriminelit serb, Arkan, Velko Razhnatoviq.

Petriti po merr mbështetje të gjithanshme për këtë meç jetësor.

Mbështetje sot atij i ka dhënë edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinja.

“Shumë gjëra njeriu nuk i ka pasë fat, por Petrit Mazrekajt i ka ra hise që edhe për mua me e tregu vetën. Me 31 gusht përball me Arkanin e vogël. Petriti top në formë.   DH”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...