Boksieri që boksoi në Beograd: Kur e nokautova serbin, shpërthyen me brohorima urrejtjeje - Bota Sot
Boksieri që boksoi në Beograd: Kur e nokautova serbin, shpërthyen me brohorima urrejtjeje

Boksi

Boksieri që boksoi në Beograd: Kur e nokautova serbin, shpërthyen me brohorima urrejtjeje

Më: 29 qershor 2019 Në ora: 10:18
Petrit Mazrekaj

Boksieri nga Kosova, Petrit Mazrekaj në një intervistë për Frontal ka treguar se si ai e kishte nokautuar një boksier serb ditë më parë

Petriti, i cili është lindur në Europë por është nga fshati Sllup i Deçanit ka thënë se më parë kur ka boksuar kundër një serbi.

Ai e kishte nokautuar një serb dhe pas kësaj kishte shpërthyer urrejtja në publik.

“Pasi e kam nokautu shqiptarëve ka shumë urrejtje ndaj shqiptarëve”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat