E dhimbshme, Aziz Salihu publikon foton e motrës që i vdiq sot - Bota Sot
E dhimbshme, Aziz Salihu publikon foton e motrës që i vdiq sot

Boksi

E dhimbshme, Aziz Salihu publikon foton e motrës që i vdiq sot

Nga: K. Goca Më: 25 korrik 2019 Në ora: 14:30
E dhimbshme, Aziz Salihu publikon foton e motrës që i vdiq sot

Ditë zie te familja Salihu! 

Legjenda e Boksit e Kosovës, Aziz Salihu, publikon foton e të motrës, që sot i vdiq papritur në moshën 42-vjeçare.     

Dhimbje e madhe!

“Sot në moshën 42-vjeçare ndërroj jetë motra ime Florie Zeqiri Salihu.
Zoti e mëshiroftë me xhenet. Ju njoftojë të gjithë familjarët, shokët dhe miqtë se varrimi i motrës tonë do të bëhet në kohën e ikindis në Mitrovicë të varezat e fshatit Vinarc!”, shkruan Salihu, fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...