Skandal, puth me dhunë pasagjeren, boksieri përjashtohet nga aeroplani - Bota Sot
Skandal, puth me dhunë pasagjeren, boksieri përjashtohet nga aeroplani

Boksi

Skandal, puth me dhunë pasagjeren, boksieri përjashtohet nga aeroplani

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 18:29
Skandal, puth me dhunë pasagjeren, boksieri përjashtohet nga aeroplani

Kampioni i boksit në peshat e mesme Sergei Kovalev është përjashtuar nga aeroplani pasi ai fillimisht pushi njëren para pasagjereve e më pas hodhi para mbi të.

Sipas tabloidit britanik “The Sun”, rusi shkaktoi një rrëmujë të vërtetë në aeroportin e Los Anxhelosit me njëren prej pasagjereve.

Boksieri i cili pritet ta zhvillojë një përballje me britanikun Anthony Yard më 24 gusht, kapi viktimën për dore, e puthi atë dhe më pas hodhi para mbi të.

Kështu, piloti duhej të reagonte pas sjelljeve të boksierit duke e përjashtuar atë nga aeroplani.

Megjithatë, bëhet e ditur se nuk do të ketë ndonjë aktakuzë ndaj Kovalev, transmeton zeri. Kjo nuk është hera e parë që Kovalev bën incidente të tilla pasi edhe një vit më parë ishte akuzuar për sulmin ndaj një femre, e cila e kishte refuzuar atë për mardhënie seksuale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat