Kosova për rezultate të mira në Tbilisi - Bota Sot
Kosova për rezultate të mira në Tbilisi

Boksi

Kosova për rezultate të mira në Tbilisi

Nga: K. G. Më: 1 gusht 2019 Në ora: 19:16
Kosova për rezultate të mira në Tbilisi

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, konfirmoi se synojnë rezultate të mira në Kampionatin Evropian U-14 në boks për femra që mbahet në Tbilisi të Gjeorgjisë.

“Kombëtarja e vajzave U14 udhëtoi në Tbilisi (Gjeorgji) në Kampionatin Evropian. 

Kosova përfaqësohet me boksieret 44 kg Erinda Veliu, 64 kg Alnera Brahimi, trajner Besim Brahimi dhe gjyqtari ndërkombëtar Latif Demolli”, tha Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat