Goditi një të moshuar, por... - Bota Sot
Goditi një të moshuar, por...

Boksi

Goditi një të moshuar, por...

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 15:31
Goditi një të moshuar, por...

Ish-kampioni i UFC, Conor McGregor ka folur rreth një grindje me një person në një lokal të Dublinit në prill.

Ai tha që gaboi dhe është i gatshëm për pasojat.Videoja e incidentit u publikua më herët gjatë gushtit, derisa shihej McGregor teksa godiste një burrë në kokë.

“Unë duhet të marr llogari dhe të marr përgjegjësi. Nuk ka rëndësi se çfarë ndodhi aty.

Unë isha gabim. Ai njeri meritoi të shijonte kohën e tij në lokal pa përfunduar ashtu siç ndodhi”, deklaroi irlandezi. “Unë isha tërësisht gabim. Ishte një sjellje e papranueshme”, shtoi ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat