Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja - Bota Sot
Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja

Boksi

Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja

Nga: K. G. Më: 29 gusht 2019 Në ora: 16:04
Lata la pushimin për federatë!

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, siç merret vesh ndërpret pushimin në Bullgari, për shkak të sfidave që e presin gjatë këtyre ditëve.

Demolli la pushimin për punët të federatës, sepse këto javë e presin edhe disa aktivitete në garat ndërkombëtare.

Gjyqtari ndërkombëtar kthehet me një shpejtësi në zyre dhe bën planin konkret se si të veprojë gjatë këtyre ditëve, për faktin se e presin një mijë muaj punë.

Demolli shumë shpejt pritet t’i bëjë të ditur aktivitetet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...