Dënohet zyrtari i Kosovës në Shkup, kjo është arsyeja! - Bota Sot
Dënohet zyrtari i Kosovës në Shkup, kjo është arsyeja!

Boksi

Dënohet zyrtari i Kosovës në Shkup, kjo është arsyeja!

Nga: Kemajl Goca Më: 13 shtator 2019 Në ora: 17:15
Dënohet zyrtari i Kosovës në Shkup, kjo është arsyeja!

Një dënim sado i vogël e ka shqetësuar Latif Demollin, ku vërehet edhe në fytyrën e tij! 
Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, njëherësh gjyqtar ndërkombëtar, ditë më parë e la pushimin për federatë, e tash po ashtu për federatë e pësoi një gjobë 20 euro në Shkup të Maqedonisë së Veriut, pasi që e kishte parkuar në vend të gabuar veturën!

Image

Demolli nuk është hera e parë që ballafaqohet me kësi telashe, para disa viteve me veturë ka mbytur disa derra të egër në Bullgari, ndërsa tani për Federatën e Boksit të Kosovës, duke kryer punë për ta, u dënua sepse e parkoi keq veturën.

Ai kishte shkuar në Shkup në ambasadën e Bosnjës së Hercegovinës, për t’i pajisur me viza disa boksier!

Dhe krejt në fund, përflitet se bordi i FBOXK-së, duhet t’i mbledhë parat që t’ia jep Latës, sepse ai e ka paguar dënimin me paratë e xhepit të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...