Ja çfarë ndodhë kur luftëtari 75 kg lufton me atë që i ka 275 kg - Bota Sot
Ja çfarë ndodhë kur luftëtari 75 kg lufton me atë që i ka 275 kg

Boksi

Ja çfarë ndodhë kur luftëtari 75 kg lufton me atë që i ka 275 kg

Më: 10 janar 2020 Në ora: 14:04
Ja çfarë ndodhë kur luftëtari 75 kg lufton me atë që i ka 275 kg

Organizatorët para disa viteve vendosën që në ring të dalin një mundës sumo me emrin Emmanuel Yarbrough (275 kg) kundër Daij Takase, kikboksier (75 kg).

Shumë interesant është ta shikosh luftën mes tyre.

Atraksion në vete dhe vërtet edhe e këndshme për syrin e shikuesit.

Më së miri shikoni në video ku shihet lufta mes tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat