Rrahja më e frikshme, goditjet rafal ndaj njëri-tjetrit - Bota Sot
Rrahja më e frikshme, goditjet rafal ndaj njëri-tjetrit

Boksi

Rrahja më e frikshme, goditjet rafal ndaj njëri-tjetrit

Nga: K. G. Më: 11 janar 2020 Në ora: 13:02
Rrahja më e frikshme, goditjet rafal ndaj njëri-tjetrit

Sportet ekstreme si gjithmonë sjellin emocione të pakufishme!

Ka raste që edhe për syrin e shikuesit janë të frikshme sportet ekstreme, sidomos se si garuesit luftojnë në ring.

Një video që është e publikuar por duket se është e vitit 2016,  nga minuta 2.15 mund ta shikoni rrahjen ekstreme, më e frikshmja në sport apo jo, se si në rafal e godasin njëri – tjetrin.

Diçka interesante dhe mënyra se si qëndrojnë luftëtarët në këmbë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat