Aziz Salihu e kap kokën me duar, po çuditet... - Bota Sot
Aziz Salihu e kap kokën me duar, po çuditet...

Boksi

Aziz Salihu e kap kokën me duar, po çuditet...

Nga: Kemajl Goca Më: 28 janar 2020 Në ora: 11:51
Aziz Salihu

Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, njëherësh kryetar i klubit të boksit Prishtina, nuk mund t’i besoj veshëve se çfarë ka dëgjuar këto ditë dhe e bën një pyetje publike! 

“A është e mundur sporti dhe spitali të jenë bashkë apo Ministria e Sportit dhe Ministria e Shëndetësisë të shkojnë bashkë.

Kjo më habit mua. Nuk ka kund në botë që ministria e sportit dhe e shëndetësisë të bëhen bashkë, se nuk kanë përbashkët asgjë. Hajde ministria e rinisë e sportit, edhe kultura shkon ama shëndetësia jo”, thotë Salihu.

Ai është i çuditur dhe ka habia e kap kokën me duar, duke mos i besuar as vetes se çka ka dëgjuar sipas tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat