Arrestohet ish-kampioni i botës gjatë matjeve zyrtare të Fury dhe Wilder - Bota Sot
Arrestohet ish-kampioni i botës gjatë matjeve zyrtare të Fury dhe Wilder

Boksi

Arrestohet ish-kampioni i botës gjatë matjeve zyrtare të Fury dhe Wilder

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 10:27
Adrien Broner

Adrien Broner apo i njohur ndryshe si “The problem”, është arrestuar në Las Vegas gjatë kohës kur dy boksierët ishin duke kryerë matjet zyrtare.

Ish kampioni i botës besohet se është arrestuar për shkak që e kishte të ndaluar të hynte në këtë hotel, shkruan TMZ

Po ashtu sipas këtyre raportimeve boksierit i ishte tërhequr vërejtja që të largohet nga aty mirëpo ai kishte refuzuar andaj edhe ishte lajmëruar policia.

Në kohën kur Adrien Broner u arrestua ishte duke dhënë intervistë kurse aryse për këtë ndalesë besohet se është sherri që kishte pasur vitin e kaluar me Gervonta David.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat