Kjo është ora e saktë për meçin Tyson Fury – Deontay Wilder - Bota Sot
Kjo është ora e saktë për meçin Tyson Fury – Deontay Wilder

Boksi

Kjo është ora e saktë për meçin Tyson Fury – Deontay Wilder

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:17
Tyson Fury – Deontay Wilder

Adhuruesit e boksit në gjithë botën po presin me padurim fillimin e meçit Tyson Fury – Deontay Ëilder.

Është mësuar edhe ora se kur boksierët planifikohet të zbresin në ring.

Sipas raportimeve të fundit, Fury dhe Wilder do të ecin drejt ringut në orën 06:00 sipas kohës tonë.

Pra, adhuruesit e boksit në Kosovë mund ta përcjellin revanshin e madh në orët e hershme të së dielës.

Ky duel shihet si një nga më interesanti në vitet e fundit në boks, sigurisht, duke pasur parasysh edhe duelin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat