Nuk e pranon humbjen - Bota Sot
Nuk e pranon humbjen

Boksi

Nuk e pranon humbjen

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 10:21
Wilder e Fury

Sipas raportimeve të fundit Wilder është duke planifikuar që të kërkoj rimeç me Tyson Fury.

Kjo po besohet që do të ndodhë për shkak që është një kërkesë për të cilën janë dakorduar të dy boksierët përmes kontratës.

Sipas Lance Pugmire, Wilder po synon që të rikthehet dhe të zhvillojë luftën e tretë mes tyre.

Po ashtu Wilder i kishte fajsuar shorcet e veshura për humbjen e tij duke thënë se ato ishin shumë të rënda dhe po ashtu kishte kritika edhe për gjyqtarin Kenny Bayless.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat