Varëse në derë të Federatës së njohur të Kosovës, kjo është arsyeja  - Bota Sot
Varëse në derë të Federatës së njohur të Kosovës, kjo është arsyeja 

Boksi

Varëse në derë të Federatës së njohur të Kosovës, kjo është arsyeja 

Nga: K. Goca Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 15:34
Varëse në derë të Federatës së njohur të Kosovës, kjo është arsyeja 

Hapësirë shumë e vogël apo siç ankohen Federata e Boksit e Kosovës: “Shumë ngushtë”.

Nuk kam hapësirë të mjaftueshme as që mund të sillen atypari, aq ngushtë, saqë edhe gardërobën nuk kanë ku ta varin.

Dhe si mënyra më e mirë është gjetur dera ku e kanë vënë varësen dhe aty i lënë jaknet zyrtarët e Federatës!

Edhe në foto që kemi bërë sot shihet më së miri se si gjendet varësja në derë dhe kjo i bën që të mburren zyrtarët e saj, me zëdhënësin simpatik Latif Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat