Wilder nuk dorëzohet: Jam mbret, lufta sapo ka filluar - Bota Sot
Wilder nuk dorëzohet: Jam mbret, lufta sapo ka filluar

Boksi

Wilder nuk dorëzohet: Jam mbret, lufta sapo ka filluar

Më: 29 shkurt 2020 Në ora: 14:06
Deontay Wilder

Deontay Wilder ka lënë të kuptohet se trilogjia me Tyso Fury do të ndodhë gjatë një videoje 90 sekonda që ka postuar pas humbjes në Las Vegas fundjavën e kaluar. 

"Mbreti juaj është këtu dhe nuk do të shkojë asgjëkundi, sepse lufta sapo ka filluar. Do të ngrihem përsëri. Jam i fortë. Unë jam një mbret. 

Nuk mund ta marrësh krenarinë time. Unë jam një luftëtar. Unë jam një mbret që nuk do të dorëzohet kurrë, do të luftoj deri në vdekje.

Unë do të çohem si një feniks nga hiri dhe do të rifioj titullin. Do t'ju shoh përsëri në disa muaj, lufta sapo ka filluar."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat