Hera e fundit në ring nuk ishte e këndshme...

Boksi

Hera e fundit në ring nuk ishte e këndshme...

Më: 10 mars 2020 Në ora: 16:28
McGregor

Brenda 12 deri në 18 muaj Notorious McGregor do të rikthehet në ring, ka deklaruar trajneri John Kavanagh.

Hera e fundit në ring nuk ishte e këndshme për të, pasi u mposht nga Floyd Maywether në vitin 2017.

Kavanagh tha se McGregor e dashuron boksin dhe se e kishte vërejtur këtë në kohën kur ai stërvitejt për betejën ndaj Mayweather.

Sipas Kavanagh brenda kësaj periudhe gjasat janë që irlandezi McGregor të boksoj kundër amerikanit Justin Gaethje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat