Ngjarja e rëndë, u nda se boksieri e dhunonte, gjendet e vdekur në makinë nëna e 3 fëmijëve - Bota Sot
Ngjarja e rëndë, u nda se boksieri e dhunonte, gjendet e vdekur në makinë nëna e 3 fëmijëve

Boksi

Ngjarja e rëndë, u nda se boksieri e dhunonte, gjendet e vdekur në makinë nëna e 3 fëmijëve

Më: 11 mars 2020 Në ora: 17:10
Ngjarja e rëndë, u nda se boksieri e dhunonte, gjendet e vdekur në makinë nëna e 3 fëmijëve

Nëna e tre fëmijëve të Floyd Mayweather, Josie Harris, është gjetur e vdekur në makinën e saj nga policia.

Ajo u gjet në Valencia mbrëmjen e së hënës ndërsa vdekja e saj nuk po trajtohet si e dyshimtë.

Harris u shpall e vdekur në vendngjarje.

Mayweather qëndroi dy muaj në burg në vitin 2010 pasi u dënua për dhunë të ushtruar ndaj Harris.

“Isha një grua e dhunuar. Më erdhi turp kur e thashë se isha grua e dhunuar. U turpërova. Ndihesha sikur ishte faji im. Pyesja veten se çfarë bërë. Në atë kohë nuk e dija çfarë ishte një grua e dhunuar. Tani e di që kam qenë një viktimë e dhunës në familje,”- tha ajo në një intervistë në vitin 2014.

Ata janë prindër të tre fëmijëve Koraun, Zion Shamaree dhe Jirah.

Mayweather ka edhe një fëmijë të katërt me një grua tjetër.

Ata kanë qenë në një lidhje nga viti 1995 deri në vitin 2010.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat