Donjeta kundër gjermanes! Më kë takohet Pireva, Bajoku e Behrami? - Bota Sot
Donjeta kundër gjermanes! Më kë takohet Pireva, Bajoku e Behrami?

Boksi

Donjeta kundër gjermanes! Më kë takohet Pireva, Bajoku e Behrami?

Më: 13 mars 2020 Në ora: 19:26
Donjeta kundër gjermanes! Më kë takohet Pireva, Bajoku e Behrami?

U hodh Shorti i kualifikimeve Evropiane në boks, që mbahet në Londër për Lojërat Olimpike – “Tokiy 2020”.

Nesër me 14 mars nga ora 12.00, boksojnë 60 kg Donjeta Sadiku kundër boksieres nga Gjermania Kleinhans Maya dhe 75 kg

Besart Pireva ndaj boksierit nga Moldavia Vreme Andrei.

Me 15 mars 63 kg Shpëtim Bajoku bokson kundër boksierit të Danimarkës Terteryan Nikolai. 

Me 16 mars Patriot Behrami përballet me boksierin francez Hambli Wahid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat