Selektori i Kosovës tregon për hidhërimi e tyre në Londër

Boksi

Selektori i Kosovës tregon për hidhërimi e tyre në Londër

Nga: Kemajl Goca Më: 17 mars 2020 Në ora: 12:55
Selektori i Kosovës tregon për hidhërimi e tyre në Londër

Selektori i kombëtares së Kosovës (femrat) në boks, Besim Brahimi, ka treguar në pika të shkurtra për hidhërimin që kishin në garat evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike – ‘Tokyo 2020’.   

“Kjo foto tregon hidhërimin tonë që patëm kur arbitrit ja humbën ndeshjen Krenar Zenelit nga Shqipëria.

Nuk e kam ndie veten më keq asnjëherë afër ringut sepse me këtë fitore Krenari kualifikohej për Tokio 2020.

Por Krenarit i dëshirojmë shëndet dhe sukses në të ardhmen. Krenari është djalë i ri dhe nuk do të dorëzohet asnjëherë pa e prek olimpiadë. Kemi besim te krenari e gjithë shqiptaria”, ka thënë Brahimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat