Pak durim Latif Demolli, se do të bëhet mirë! - Bota Sot
Pak durim Latif Demolli, se do të bëhet mirë!

Boksi

Pak durim Latif Demolli, se do të bëhet mirë!

Nga: K. Goca Më: 19 mars 2020 Në ora: 14:52
Pak durim Latif Demolli, se do të bëhet mirë!

Latif Demolli, zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës, ka shpreh një mori shqetësime në një komunikatë që ka lëshuar ai, ndër to që po i mungojnë edhe peshqirat, edhe uji dhe nuk ka ku të pastrohet!

Jemi në një gjendje të rëndë në përgjithësi globi dhe të gjithë me shpresë se do të tejkalohet.

Demolli, gjyqtar ndërkombëtar, me boksierët është në karantinë në konkvikt dhe nuk mund të rrijë aty për shumë shkaqe sipas tij, që ka shpreh në komunikatë.

Një fakt që dihet z. Demolli, ke pak durim se do të bëhet mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat