Qysh bre burrë nuk të erdh marre, me bërë seks me nënat e motrat e...

Boksi

Qysh bre burrë nuk të erdh marre, me bërë seks me nënat e motrat e...

Nga: K. G. Më: 27 mars 2020 Në ora: 16:44
Qysh bre burrë nuk të erdh marre, me bërë seks me nënat e...

Një deklaratë që u lëshua ditë më parë nga ish boksieri i madh Mike Tyson vërtet është edhe për t’u shokuar kur e thotë hapur dhe pa pikë marre!

Bota sportive, jo vetëm sportive, sigurisht se një numër i madh është habitur për atë që ka bërë emri i madh i boksit, që njihet si kontrovers dhe që e kishte kafshuar në vesh edhe Holyfieldin.

"I ri isha një kafshë e mbushur me para. Kam bërë seks dhe orgji me nënat, motrat dhe kusherirat e të gjithë njerëzve që njihja. Isha i sëmurë, kaq shumë i sëmurë sa nuk ia kisha idenë që isha i sëmurë.”, kështu ka deklaruar Tyson pa pikë marre ditë më parë.

A thua, çfarë do të na zbulojë në ditët apo vitet e ardhshme. Një deklaratë aspak  e ndershme sepse kjo nuk i shkon fytyrës një ish boksierit të madh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat