Khabibi paralajmëron se nuk do të ndeshet me Tony Fergusonin - Bota Sot
Khabibi paralajmëron se nuk do të ndeshet me Tony Fergusonin

Boksi

Khabibi paralajmëron se nuk do të ndeshet me Tony Fergusonin

Më: 2 prill 2020 Në ora: 08:03
Khabib Nurmagomedov

Luftëtari i UFC, Khabib Nurmagomedov ka paralajmëruar tërheqjen nga ndeshja kundër Tony Ferguson.

Kjo për shkak të gjendjes që është në gjithë botën.

“Vendet më të mëdha dhe kompanitë janë të shokuara me atë që po ndodh… por Khabibi duhet të rrahet, këtë po e thuani ju? Kujdesuni për veten dhe vendoseni vetën në vendin tim”, u shpreh ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat