Shpërthen kundër McGregorit - Bota Sot
Shpërthen kundër McGregorit

Boksi

Shpërthen kundër McGregorit

Më: 4 prill 2020 Në ora: 14:59
Shpërthen kundër McGregorit

Vazhdon ‘lufta’ mes Khabib dhe McGregor.

Dikur shokë shumë të mirë, sot armiq – raportet janë përkeqësuar edhe më shumë mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor. Ata vazhdimisht tani shtyhen me deklarata të ndryshme nga distanca, dhe menjëherë ka ardhur kundërpërgjigjja e Khabib pasi u fye nga McGregor.

“Si mund të jetë ai në gjendje të mirë tani? Si mund të flisni për formën e saj? Kur i godita fytyrën, ai tha që ishte në formën e tij më të keqe. Tani, ai thotë se është në gjendje të mirë dhe se ai mund të luftojë, ”tha ai.

“Unë e di se gjithçka është gënjeshtër. Për mua është gënjeshtër. Unë kam qenë gjithmonë serioz. Asnjëherë nuk mund të bësh asgjë me mua. Në katërkëndësh është një zero. Canado ne luftojmë, çfarë bëri ai? Bëri zero. Ai gjithmonë do të jetë numri dy. Brenda tetëkëndëshit është zero dhe nuk mund të bëjë asgjë për mua ”, dënoi ai.

Më në fund, Khabib mbylli intervistën duke thënë: “ajo duket si një prostitutë e vjetër”.

“Si mund të jetë në formë të mirë? Si mund të flasë për formën e tij? Kur ia shkatërrova fytyrën tha se ishte në formë të keqe. Tani, thotë se është në formë të mirë dhe se mund të luftojë”, u shpreh Khabib.

“E di se gjithçka është gënjeshtër. Për mua është gënjeshtër. Unë gjithmonë kam qenë serioz. Kurrë ai s’mund të bëjë asgjë kundër meje. Kur u përleshëm, çfarë bëri? Asgjë. Ai gjithmonë do të jetë numër dy. Brenda tetëkëndëshit është zero dhe nuk mund të bëjë asgjë me mua”.

Në fund, Khabib mbylli intervistën duke thënë: “ai duket si një prostitutë e vjetër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat