Azemi vazhdon me stërvitje  - Bota Sot
Azemi vazhdon me stërvitje 

Boksi

Azemi vazhdon me stërvitje 

Më: 7 prill 2020 Në ora: 14:45
Azemi vazhdon me stërvitje 

Trajneri i klubit të boksit “Shkupi”, Naser Haruni ka njoftuar se boksieri i talentuar Ardijan Azemi vazhdon me përgatitje, përkundër anulimit të europianit të boksit për të rinj në Budva të Malit të Zi.

“Shpresa e Maqedonis në boks në peshat e rënda per të rinj boksieri i kb Shkupi ARDIJAN AZEMI ket muaj ishte planifikuar të mer pjes në kampionatin Europian per të rinj në Budvë (Mal i Zi ) por shkaku i Pandemis të virusit Covid 19 Kampionati Europian u anulua por Ardijani vazhdon me trajningje dhe mban formen duke ushtru në shtepi shpresojm qe kampionati të mbahet kët vit.

Forca Ardijan”, ka shkruar trajneri i boksit Naser Haruni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat