Vajzat e ringut në UFC pozojnë... - Bota Sot
Vajzat e ringut në UFC pozojnë...

Boksi

Vajzat e ringut në UFC pozojnë...

Më: 7 prill 2020 Në ora: 16:55
Vajzat e ringut në UFC pozojnë

Vajzat e ringut në UFC pozojnë....

Dy vajzat e ringut në UFC, Brittney Palmer dhe Richelle Monae kanë pozuar “topless” së bashku.

Monae dhe Pamer nuk i lanë shumë imagjinatës, derisa mbulon gjoksin e tyre vetëm me duar.

Palmer, e cila sihte vajza e ringut në meçin mes Conor McGregorit dhe Donald Cerrones, e shpërndau foton me 1.1 milion ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat