Dy emra të mëdhenj me Presidentin historik të Kosovës, dr. Ibrahim Rugova - Bota Sot
Dy emra të mëdhenj me Presidentin historik të Kosovës, dr. Ibrahim Rugova

Boksi

Dy emra të mëdhenj me Presidentin historik të Kosovës, dr. Ibrahim Rugova

Nga: Kemajl Goca Më: 21 prill 2020 Në ora: 15:34
Në fotografi është emri i madh i estradës, Ismet Bogujevci dhe legjenda e boksit, Xhevdet Peci me Presidentin Historik

Fotografi sa një mijë fjalë. Foto që ka një domethënie historike, mënyrën se si ishin përshëndetur emrat e mëdhenj me Presidentin Historik të Kosovës, dr. Ibrahim Rugova. 

Në fotografi është emri i madh i estradës, Ismet Bogujevci dhe legjenda e boksit, Xhevdet Peci. 

Bogujevci ballë për ballë me Presidentin Historik, anash emri i madh boksit dhe në prapavijë shihet edhe ish volejbollisti dhe trajneri kondicional aktualisht, Enver Tahiraj.

Kjo foto është para vitit 2005, por nuk dihet bash me cilën datë dhe viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat