Vila 52 dhomëshe që emri i madh i boksit ia kishte shitur reperit ‘50 Cent’

Boksi

Vila 52 dhomëshe që emri i madh i boksit ia kishte shitur reperit ‘50 Cent’

Më: 28 prill 2020 Në ora: 16:58
Vila 52 dhomëshe që emri i madh i boksit ia kishte shitur reperit ‘50 Cent’

Kur ish-boksieri Mike Tyson kishte deklaruar falientimin në vitin 2003, ai ishte detyruar ta shesë një vilë luksoze të tij.

Me borgje të raportuara deri në 17 milionë funte, shtëpia e tij në Conncecticut ishte e para që duhej të sakrifikohej.

Kjo vilë kishte 52 dhoma, duke përfshirë 21 dhoma të fejtjes dhe gjithashtu një lokal të natës.

Reperi i njohur amerikan “50 Cent” e kishte blerë për 3.3 milionë funte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat