Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

Boksi

Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

Nga: Kemajl Goca Më: 2 maj 2020 Në ora: 13:49
Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, përveç që ka marrë urime të shumta nga miqtë, shokët dhe rrethi familjarë, është befasuar edhe nga gruaja e vet, Agimja dhe mbesa e tij, Melodia.

 Agimja, Melodia, djali dhe vajza ia përgatiten një befasi të këndshme ‘Zizit’ në kohë pandemie, me tortën që shënonte: Urime Zizi. 

Ish boksieri i mirënjohur ka 66 vjet, njëherësh është fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984.  

“Faleminderit të gjithëve për urimet e shumta në këtë kohë pandemie, shpresojmë të kalojmë sa me shpejt dhe ti kthehemi jetës normale”, tha Salihu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat