Ndryshimi i gjyqtarit të Kosovës për 360 gradë! Kështu dukej para 43 viteve

Boksi

Ndryshimi i gjyqtarit të Kosovës për 360 gradë! Kështu dukej para 43 viteve

Nga: K. G. Më: 8 maj 2020 Në ora: 16:14

Më i bukur është sot që i ka rreth të 60-tave, se sa atëkohë kur kishte 17-18 vjeç pikërisht në vitin 1977!

Në foton bardhezi, në të majtë gjyqtari ndërkombëtar, Latif Demolli, ish boksier i Prishtinës, me një buzëqeshje të asaj kohe dhe jo me frizurën e sotme! 

Ndryshimi është për 360 gradë, një Latif tjetër është sot me kohën e vitit 1977.

Image

Sipas fotos, duke i urtë dhe buzagaz atëkohë, i pa sherr siç tregojnë lagjja e tij, përveç që ka pas merak të luajë at lojën e famshme, dita - nata!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat