Këshilli Botëror i Boksit vlerëson shkodranin

Boksi

Këshilli Botëror i Boksit vlerëson shkodranin

Më: 14 maj 2020 Në ora: 16:14
Këshilli Botëror i Boksit vlerëson shkodranin

Organizata jofitimprurëse “WBC Cares” e udhëhequr nga Këshilli Botëror i Boksit vlerëson shkodranin z. Mario Gryka si “Hero i Botës” duke përfshirë kontributet e tij humanitare në fushën e boksit si dhe duke specifikuar veçanërisht përkushtimin e tij social në sfidën më të vështirë botërore të Virusit Covid 19.

Faleminderit për të mbajtur botën të sigurt. 

Ky është një vlerësim i madh për të.  

Duhet theksuar se shqiptarët janë të lindur për boks dhe gjithmonë kanë treguar veten në ring.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat