Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht i jashtëzakonshëm - Bota Sot
Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht i jashtëzakonshëm

Boksi

Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht i jashtëzakonshëm

Më: 27 maj 2020 Në ora: 18:30
Mike Tyson

Mike Tyson ka shprehur interesim t’i rikthehet boksit në vitin 2020.

“Majku i Hekurt” është një prej boksierëve më të frikshëm në histori, pasi u bë kampioni më i ri në histori të peshave të rënda.

Sidoqoftë, tash në moshën 53-vjecare ai ka paralajmëruar rikthimin në boks, duke shokuar botën e sportit.

Ai po poston vazhdimisht video nga stërvitjet e tij dhe po duket në formë të jashtëzakonshme fizike.

Dhe kur e bëjmë krahasimin me fizikun e tij nga viti 2009, kemi të bëjmë me një transformim që të lë gojëhapur.

Shikoni më poshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat