Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd - Bota Sot
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd

Boksi

Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 22:18
Mayweather dhe Floyd

Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet e ofruara në Houston, Minesota, Charlotte dhe çdo vend tjetër që mund të përcaktohet në ditët në vijim.

TMZ raporton se ambienti i boksierit në Michigan “po bën vetëm atë që e dikton zemra e tij”, por mbetet të shihet se si duket kjo perspektivë për familjen e George Floyd.

Michael Jordan, Lebron James, Lewis Hamilton, Serena Williams dhe shumë futbollistë gjithashtu kanë reaguar për vrasjen e shtetasit amerikan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat