Wladimir Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor

Boksi

Wladimir Klitschko është legjenda e radhës që mahnit të gjithë me transformimin e tij trupor

Më: 24 qershor 2020 Në ora: 14:21
Wladimir Klitschko

Mike Tyson ditë më parë ka befasuar të gjithë me transformimin e tij trupor, por edhe me shpejtësinë e tij në stërvitje.

Legjenda e boksit po tenton që të rikthehet në ring për një meç bamirësie, mirëpo ende nuk është caktuar kundërshtari i tij.

Videoja e Tyson nga stërvitjet ka befasuar fansat e tij me shpejtësinë dhe transformimin e tij trupor.

Të njëjtin veprim së fundmi e ka bërë edhe Wladimir Klitschko që ka publikuar një foto nga transformimi i trupit të tij.

Edhe pse si 44-vjeçar, legjenda e boksit duket shumë në formë dhe me gjasë do të ketë një tentim që të rikthehet në ring, sikurse kolegu i tij, Mike Tyson. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been told I’m cold 🥶 blooded, today that’s true

A post shared by Wladimir Klitschko (@klitschko) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat