Gjyqtari ndërkombëtar, Demolli: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’ - Bota Sot
Gjyqtari ndërkombëtar, Demolli: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Boksi

Gjyqtari ndërkombëtar, Demolli: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 18:16
Gjyqtari ndërkombëtar, Demolli: Shumë urime për gazetën ‘Bota sot’

Gjyqtari ndërkombëtar i boksit, Latif Demolli, tha se gazeta “Bota sot”, si gjithmonë është krah i fortë i sportit. 

Demolli e uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  

“Urime 25 vjetori i gazetës. 

Ju Kemajl Goca, jeni kanë dhe jeni shtylla e sportit e gazetës ‘Bota sot’, uron Demolli, ndryshe është zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat