Rrustem Konjuhi: ‘Bota sot’ është motiv për sportistët - Bota Sot
Rrustem Konjuhi: ‘Bota sot’ është motiv për sportistët

Boksi

Rrustem Konjuhi: ‘Bota sot’ është motiv për sportistët

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 19:35
Rrustem Konjuhi: ‘Bota sot’ është motiv për sportistët

Gjyqtari prej më të mirëve në vendin tonë, Rrustem Konjuhi, tha se gazeta kombëtare “Bota sot” është frymëzim për sportistët.

Konjuhi shprehet se “Bota sot” iu kushton rëndësi të gjitha sporteve dhe shtjellon tema të ndryshme.

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Uroj vetëm suksese e qindra e qindra vite”, uron Konjuhi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat