Besnik Vranovci: Jeni gazeta më e mirë kombëtare ‘Bota sot’

Boksi

Besnik Vranovci: Jeni gazeta më e mirë kombëtare ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 21:33
Besnik Vranovci: Jeni gazeta më e mirë kombëtare ‘Bota sot’

Ish boksieri i mirënjohur, Besnik Vranovci, trajner i klubit të boksit Kastrioti nga Ferizaj, tha se ‘Bota sot” me shkrimet që i shtjellon është frymëzim për boksierët dhe sportistët në përgjithësi.

“Jeni gazeta më e mirë kombëtare ‘Bota sot’, e cila gjithnjë na bën krenar me shkrimet që i bëni. 

Ju uroj përvjetorin, jeni numër në komb. 

E juve Kemajl Goca, jeni të pazëvendësueshëm, punë të mbarë shëndet e suksese”, uron Vranovci, trajner i licencuar nga AIBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat