Ish boksieri i gjeneratës së artë, Abedin Lika: ‘Urime ‘Bota sot’, gazeta më e preferuar - Bota Sot
Ish boksieri i gjeneratës së artë, Abedin Lika: ‘Urime ‘Bota sot’, gazeta më e preferuar

Boksi

Ish boksieri i gjeneratës së artë, Abedin Lika: ‘Urime ‘Bota sot’, gazeta më e preferuar

Nga: K. Goca Më: 26 qershor 2020 Në ora: 21:57
Ish boksieri i gjeneratës së artë, Abedin Lika: ‘Urime ‘Bota sot’, gazeta më e preferuar

Ish boksieri i gjeneratës së artë të Prishtinës, Abedin Lika, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  

Lika i takon plejadës së Prishtinës, kur u bënë pesë herë kampion dhe gjashtë herë nënkampion i ish Jugosllavisë, tha se ‘Bota sot” është gazeta më e preferuar. 

“Urime  25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, keni pas suksese dhe do të keni gjithmonë suksese në të ardhmen. Jeni gazeta më e preferuar.

Në gjithë Kosovën iu dëshiroj suksese të mirëfillta, jeni gjigand, do të jeni gjithmonë”, uron Lika.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat