Milot Shabani: ‘Bota sot’ na mban afër sportit 

Boksi

Milot Shabani: ‘Bota sot’ na mban afër sportit 

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:29
Milot Shabani: ‘Bota sot’ na mban afër sportit 

Ish boksieri dhe ish reprezentuesi i Kosovës, Milot Shabani, ka fjalë të mëdha për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Shabani uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.  

Gazetë që na mban më afër sportit”, uron Shabani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat