Menaxheri i boksit profesionist, Salihu: Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’  - Bota Sot
Menaxheri i boksit profesionist, Salihu: Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ 

Boksi

Menaxheri i boksit profesionist, Salihu: Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ 

Nga: K. G. Më: 29 qershor 2020 Në ora: 00:09
Menaxheri i boksit profesionist, Salihu: Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ 

Menaxheri i boksit profesionist, Abdyl Salihu, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  

“Gazeta e cila ka zbuluar shumë sportist të ri shqiptar që garojnë në sporte të ndryshme në botë. 

Ndërkohë që nuk kanë munguar asnjëherë mbështetja mediale edhe për sportist profesionist.

E gjithë kjo u bë më shumë mund dhe respekt nga miku i palodhur Kemajl Goca, me të cilin edhe bashkëpunimi është shume korrekt. Ju uroj edhe shumë vite të suksesshme”, uron Salihu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat