McGregor reagon pas vdekjes së babait të Khabibit

Boksi

McGregor reagon pas vdekjes së babait të Khabibit

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 06:59
Ilustrim

Babai i Khabib Nurmagomedov vdiq sot pasi ishte i infektuar me koronavirus.

E për këtë ka reaguar edhe Conor McGregor duke ngushëlluar familjen Nurmagomedov.

“Humbja e një babai, një trajneri dhe një mbështetësi i dedikuar ndaj sportit. Ngushëllime dhe u prehtë në paqe Abdulmanap Nurmagomedov” – shkroi ai në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat