Edhe një klub i ri në boksin e Kosovës - Bota Sot
Edhe një klub i ri në boksin e Kosovës

Boksi

Edhe një klub i ri në boksin e Kosovës

Nga: K. G. Më: 10 korrik 2020 Në ora: 15:03
Beadini e Demolli

Federata e Boksit e Kosovës me kënaqësi njofton opinionin si iu shtua edhe një klub i ri.

“Federatës së boksit të Kosovës i shtohet edhe një klub i ri i boksit "Dardanët" me kryetrajneren Marigona Beadini”, njofton Latif

Demolli, zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës. 

Beadini ka qenë boksiere e shquar. Ajo ka synime që të bëjë një klub për lakmi dhe të shtojë konkurrencën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat