I “çmenduri” McGregor nuk pyet për koronavirus - Bota Sot
I “çmenduri” McGregor nuk pyet për koronavirus

Boksi

I “çmenduri” McGregor nuk pyet për koronavirus

Më: 17 korrik 2020 Në ora: 19:28
I “çmenduri” McGregor nuk pyet për koronavirus

Ish-kampioni I Botës në UFC dhe një nga luftëtarët më të njohur të sotëm, Conor McGregor, po shijon pushimet me familjen e tij në Cote d'Azur në Francë.

Conor u filmua në rolin e një babai të kujdesshëm, sepse ai kujdesej për djalin e tij, kur po e ushqente atë, derisa dukej se nuk ka aspak shqetësim për Koronavirusin pasi rreth tij dukeshin shumë njerëz.

Ai nuk hezitoi edhe të bëjë spektakël duke pësuar edhe një lendim, sepse u hodh mbi në ujë në një vend shumë të cekët

McGregor është në një lidhje me De Devlin që nga viti 2008, me të cilin ka dy fëmijë, djalin Jack McGregor Jr. dhe vajzën Croy McGregor, e cila ka lindur në Janar 2019.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat