Përfundimi më i shpejtë i meçit në histori,  goditja e tmerrshme - Bota Sot
Përfundimi më i shpejtë i meçit në histori,  goditja e tmerrshme

Boksi

Përfundimi më i shpejtë i meçit në histori,  goditja e tmerrshme

Më: 25 korrik 2020 Në ora: 12:43
Përfundimi më i shpejtë i meçit në histori,  goditja e tmerrshme

Në sport nuk i dihet, sidomos në sportet luftraake.

Boksierja amerikan Senies Estrada ka hyrë në historinë e këtij sporti! Ajo mundi Miranda Adkins pas vetëm shtatë sekonda.

Estradi (28) pati 19 fitore në karrierën e saj dhe tregoi edhe një herë sa e mirë është në ring!

Ndeshja filloi, dhe ajo shkëlqeu në të gjitha drejtimet! Pas një serie goditjesh të tmerrshme, Adkins përfundoi në dysheme në gjumë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat