Joshua ushtrohet duke u rrahur me fqinjë - Bota Sot
Joshua ushtrohet duke u rrahur me fqinjë

Boksi

Joshua ushtrohet duke u rrahur me fqinjë

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 15:36
Joshua ushtrohet duke u rrahur me fqinjë

Kampioni i WBA, IBF dhe WBO i peshave të rënda në boks, Anthony Joshua, është incizuar teksa është rrahur, si stërvitje, me disa fqinj të tij në një parking veturash.

Në disa pamje të publikuara në llogarinë zyrtare të Anthony Joshuas në Instagram, 30-vjeçari, dy-herë kampion botëror i peshave të rënda, qeshte e tallej teksa boksonte me djemtë.

Boksierët e rinj të Kosovës po i mbushin bateritë në Brezovicë

Pas pak momenteve me njërin djalosh, Joshua fillon t’ia mësojë disa teknika të grushtimit tjetrit.

Anthony Joshua having a laugh with some local kids in the car park after a training session at his amateur club.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat