Lajm i rëndë, vdes trajneri i Kosovës - Bota Sot
Lajm i rëndë, vdes trajneri i Kosovës

Boksi

Lajm i rëndë, vdes trajneri i Kosovës

Nga: K. Goca Më: 31 korrik 2020 Në ora: 11:18
Lajm i rëndë, vdes trajneri i Kosovës

Lajmi i rëndë për sportin e Kosovës. Ka ndërruar jetë trajneri i boksit Elmaz Bajrami.

“Me dhimbje të thelle pranova lajmin për vdekjen e trajnerit tim Elmaz Bajrami.

Hapat e parë për formimin tim profesional filluan pikërisht nga këshillat dhe mësimet e Tij. 

Nuk do të jeni fizikisht me ne, por do të jeni përjetësisht në zemrat e të gjithë nxënësve tuaj dhe në zemrat e atyre që patën fatin të njohin Ty!

Familjes, miqve dhe shoqërisë Zoti ju dhuroftë durim!”, shkruan Milazim Halili, ish boksier.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat