Kombëtarja e Kosovës vazhdon përgatitjet në Durrës

Boksi

Kombëtarja e Kosovës vazhdon përgatitjet në Durrës

Më: 5 shtator 2020 Në ora: 17:06
Kombëtarja e Kosovës vazhdon përgatitjet në Durrës

Kombëtarja e Kosovës vazhdon përgatitjet në Durrës!

Boksierët e Kombëtares së Kosovës në boks (seniorët dhe të rinjë 17-18 vjeçar) janë duke i zhvilluar përgaditjet speciale tekniko - taktike në Durrës para garave ndërkombëtare (turnet dhe kampionatet Europiane) që i presin në muajet në vijim.

Njëherit falënderojmë klubin e boksit  Teuta nga  Durrësi per bashkpunim dhe për zhvillimin e duelet sparingje të përbashkëta mes boksierëve", njofton Federata e Boksit.

Synimet janë që të përgatiten sa më mirë..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat