Arrestohet Conor McGregor në Korsika

Boksi

Arrestohet Conor McGregor në Korsika

Më: 12 shtator 2020 Në ora: 17:33
Conor McGregor

Ylli irlandez i arteve marciale, Conor McGregor u arrestua në Korsikë nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozitës seksuale pas një ankese të paraqitur në 10 shtator

Sipas France Presse, duke cituar burime nga zyra e prokurorit të Bastia, në ishullin e Korsika u arrestua menjëherë pasi që ra në kontakte me policinë e vendit.

“Si rezultat i një ankese të depozituar në 10 Shtator në të cilën ngjarje që mund të klasifikoheshin si sulm seksual në tentativë dhe ekspozitë seksuale u raportuan, Z. Conor Anthony Mac Gregor ishte subjekt i një seance dëgjimore nga shërbimet e xhandarmërisë, në paraburgim policia “, shkroi prokuroria në një deklaratë dërguar France Presse, pa dhënë më shumë detaje në lidhje me akuzat kundër tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat