Vëllau i Tysonit me nokaut të tmerrshëm

Boksi

Vëllau i Tysonit me nokaut të tmerrshëm

Më: 14 nëntor 2020 Në ora: 17:46
Vëllau i Tysonit me nokaut të tmerrshëm

Tommy Fury ka shënuar një fitore tjetër në karrierën e tij duke lënë të kuptohet se e ardhmja e tij në boks do të jetë e ndritur.

21-vjeçari që njëkohësisht është vëllau i Tyson Furyt ka marrë një fitore të madhe me nokaut në raundin e dytë kundër Genadij Krajevskij.

Goditja e fuqishme e Tommy Furyt bëri që kundërshtari i tij të shtrihet në dysheme dhe kishte nevojë për oksigjen.

Pas këtij Meçi, Tommy ka marrë mbështetje nga vëllau i tij, Tyson i cili e shpërndau videon në “Twitter”, ku shihej goditja e fuqishme e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat